Mediterranean Dream | Artist in Residency“ O svajoti reikia !!! Ir garsiai :)) ” - taip man pasakė viena mano bičiulių, žinojusi, kad mano svajonė apie Prancūziją ir prancūzų kalbą prasidėjo dar 2015-tais, kuomet kartu lankėme prancūzų kalbos kursus. 
Noras tobulėti ir siekti savo svajonių, net jeigu tenka įveikti aukščiausius kalnus, 2019-tų lapkritį mane atskraidino į Nicą :))
Meilė Prancūzijai, kalbai ir kultūrai taip pat “Mediterraneas Dream” paveikslas, nutapytas tais pačiais metais po kelionės į Italiją; asmeninis atradimas apie geriausią savo gyvenimo variantą, svajonių siekį ir 'Citrinų žemę', kurią iš karto pamilau, atvedė mane pas svajones ir Viduržemio jūrą.

Artist Residence patirtis, keliaujant po pietinę Prancūzijos dalį, Côte d'Azur regioną, aplankant ir gyvenant miestuose: Cassis / Nica, Villefranche-sur-Mer, Cannes, Eze, Antibes, Marseille ir kt. dovanojo ne tik neišdildomus įspūdžius, gyvenimiškas patirtis, gražiausius gamtos peizažus, bet ir visą ciklą naujų tapybos darbų: akvarelių :))

Ačiū gyvenimui, artimiesiems ir “Mediterranean Dream” už visas kelionių patirtis, dovanas bei palaikymą.

MERCI BEAUCOUP ! :))

--

Julija Tumelyte
Artist in Residency,
Côte d'Azur / Nice, 
France, 19